Anténní systémy

Anténní technika

  • Anténní technika​​Prodej, opravy a montáže antén, rozvodů a dalšího zařízení pro příjem pozemního vysílání TV
  • Rekonstrukce stávajícího nebo instalace nového anténního systému v rodinných domcích. Kompletní řešení od vypracování nabídky dle požadavků zákazníka až po dodání a realizaci. Možnost kombinace pozemního a satelitního příjmu. Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka.
  • Prověření možností příjmu pozemního digitálního vysílání (DVB-T2). Měření signálu a provedení potřebných úprav na vašem stávajícím anténním systému pro kvalitní a spolehlivý příjem DVB-T2
  • Dodání přijímače (set-top-boxu) pro příjem DVB-T2 včetně jeho instalace


 

​Přijímače DVB-T (set-top-boxy)

Nabízíme dodání kvalitních přijímačů DVB-T (set-top-boxu) v různých cenových kategoriích dle vašichPřijímače DVB-T​ požadavků. Výhodou je že obdržíte přijímač splňující přesně vaše požadavky a bude vám dodán až domu včetně jeho

  • instalace
  • naladění
  • předvedení

Případnou reklamaci vyřídíte jedním telefonátem bez nutnosti jej vozit někam na prodejnu a bez dalších podobných výdajů a starostí. Dodávám pouze přístroje s prověřenou kvalitou a spolehlivostí.

​Satelitní technika

Nabízíme kompletní dodávku satelitního zařízení včetně instalace. Dle vašich požadavků poradíme a doporučímeSatelitní technika​ nejvhodnější a spolehlivé zařízení, vypracování cenové nabídky je zdarma.

Výhody:

Je dodáno zařízení přesně odpovídající vašim požadavkům. Sestaveno je vždy z kvalitních komponentů, které se v praxi osvědčily a jsou zárukou dlouhodobě spolehlivého provozu.
Záruka na dodané zařízení včetně práce je 24 měsíců. Po tuto dobu jste zcela bez starostí a zbytečných výdajů protože není třeba nikam nic vozit a podobně. V případě závady stačí jeden telefonát a záruční oprava bude provedena přímo u vás.

Dodávaná zařízení:

Dodávka obsahuje parabolu s LNB konvertory, koaxiální kabely a veškerý ostatní materiál dle potřeby, přijímač s kartou Skylink Standard, kompletní instalaci včetně naladění a setřídění programů, předvedení a seznámení s obsluhou. Jsou dodávány především přijímače Topfield a Technisat atd. dle přání zákazníka a vždy pouze s licencovaným originálním dekodérem karet.

Na prvním místě je kladen důraz na kvalitu a spolehlivost celého zařízení. Při dodávce nepoužíváme hotové satelitní komplety ale celé zařízení sestavujeme individuálně dle požadavků zákazníka a zásadně z komponentů které se v praxi osvědčily svou kvalitou a spolehlivostí.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.