EZS - Zabezpečovací systémy

EZS - Zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy a bezpečnostní systémy jsou souborem technických a organizačních opatření, které stojí v cestě mezi chráněným zájmem a nebezpečím, kterému má čelit. Může jít o majetkové nebo jiné hodnoty, které chráníme před odcizením, poškozením, zničením nebo jiným způsobem narušení.

EZS - Zabezpečovací systémyProč si vůbec zabezpečovací systém pořídit?

V současné době se zvyšuje nutnost důsledné ochrany hmotného majetku, ale také důležitých dat. Proto jsou elektronické zabezpečovací systémy a bezpečnostní systémy běžným standardem základní infrastruktury budov v podnikové a státní sféře, ale také v bytových objektech.

Při velmi příznivých cenách základních komponent EZS se vstupní náklady na instalaci těchto systémů stávají výhodnou investicí s rychlou návratností.

Rozsah objektů

Jsme plně připraveni vytvořit komplexní řešení pro rozsáhlé objekty s několika budovami. Obvykle nasazujeme několik typů čidel, kde každému lze nastavit typ vykonané akce při detekci narušitele, lze využít i více EZS ústředen (centrál) a určit míru jejich spolupráce.

Na druhou stranu vytváříme i řešení pro menší objekty a domácnosti. Více detailů o řešení a návrhu naleznete níže v článku.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.